Reference členů tréninku

Podívejte se, co o našich tréninzích řekli ti, kteří se jich zúčastnili. Co se naučili, jak se jim školení líbilo a jak změnilo jejich podnikání.

Zaujaly vás ohlasy? Přidejte se k ostatním.

Zobrazit tréninky

Jana Václavková

Pan Řezníček přistoupil k celému projektu, mohu říct, bezkonkurenčně. Mohu to tak napsat, protože jsem toho prolistovala a prohledala opravdu hodně. Pochopíte celou podstatu optimalizování pro vyhledávače a jak je dělat. Pokud jste zvyklí na kurzy, kde se něco odvykládá a tím to pro různé agentury, kantory a přednášející skončí, tak na tento přístup v tomto případě zapomeňte.

Tento kurz provází celou dobu opravdový zájem Vás něco naučit. Kromě fóra, kterého můžu celou dobu využívat mi pan Řezníček i několikrát volal a ptal se, jak jsem pokročila a zda s něčím nepotřebuji pomoci. Nehodí Vás přes palubu a rád pomůže. Ještě jsem se s tím nesetkala a tak to musím vyzdvihnout.

Cena za kurz oproti cenám společností, které Vám budou SEO dělat je naprosto minimální v porovnání s tím, co ušetříte.

Za sebe rozhodně doporučuji!

Petra Mikulášková

Mikuláš Halász

Absolvoval som kurz Základy SEO a veľmi sa mi páčil. Rozmýšľam sa prihlásiť do kompletného tréningu. Naučil som sa, že SEO začína ešte pred tým, ako sa stránka vytvorí a aké sú dôležité ciele. Tréning mi otvoril oči a ukázal cestu, ako robiť SEO s ohľadom na cieľových zákazníkov a dlhodobé ciele.

Martin Vastl

Trénink jsem našel náhodou, když jsem hledal informace o SEO. Přihlásil jsem se a hned mě zaujal osobní přístup pana Řezníčka. Na všechny moje dotazy jsem dostal odpověď. Super bylo, že byl kurz na internetu a nikam jsem nemusel dojíždět. Videa jsem si mohl stáhnout a kouknut se na ně offline. Doporučuji.

Roman Beneš

Robin Fusek

Na tréninku se mi líbí, že nemusím za školením nikam cestovat v přesně daném termínu, ale můžu se na video podívat kdykoli mám čas a navíc se k němu i vracet.

Školení obsahuje informace jak pro úplné začátečníky, tak mono dobrých rad i pro lidi, kteří o seo už něco vědí. Mně osobně pomohl s ucelením všech informací, které jsem na internetu za několik let načetl na různých fórech, diskuzích a neměl jsem v nich jasno.

Nakonec bych chtěl moc poděkovat i samotnému školiteli a tvůrci projektu seoškola Josefu Řezníčkovi. Příjemnou formou popsal nejen jak přistupovat k seo, ale kdykoli mi bylo něco nejasného, byl velmi ochotný mi písemně nebo telefonicky vše vysvětlit a ujasnit.

Monika Petrásková

Miloš Lácha

Díky tomuto video-kurzu jsem si prohloubil znalosti v oblasti optimalizací webů, dozvěděl se o tematických stránkách a programech, bez kterých už se dnes neobejdu, např. Collabim a nejvíce oceňuji možnost si videa z tréninku kdykoliv přehrát, panu Řezníčkovi za toto patří díky, protože shlédnutí videí Vám zabere opravdu několik hodin. A pokud mi něco nebylo jasné, vše mi pan Řezníček vysvětlil, ať už po telefonu nebo mailem.

Jarda Tomšík

Do kurzu jsem se přihlásil protože mě toto odvětví tvorby webových aplikací moc baví a zpočátku i přes surfování na netu jsem se v něm špatně orientoval. V tomto kurzu se mi líbí správná hierarchie výuky, zaměřenost především na české internetové prostředí a komunikace. Díky školení jsem už v půli kurzu zaznamenal znatelné výsledky (i když je třeba zakoupit některé seo nástroje – určitě se to vyplatí a zrychlí práci). Školení mi především pomohlo správně se orientovat na webových stránkách a jak je správně upravit architekturu, zdrojový kód pro vyhledávače a především obsah a sdílení obsahu pomocí sociálních sítí a emailového marketingu. Školení mi přineslo nový pohled na internetové prostředí a jak v tomto prostředí zviditelnit své webové prezentace.

Děkuji tím především panu Řezníčkovi za skvěle vytvořenou výuku i přístup k členům kurzu.

Jakub Mádle

Petr Gottwald

Na začátku jsem o optimalizaci pro vyhledávače nic nevěděl, ale dnes už toho o ní díky tomuto kurzu vím hodně. Dokonce jsem začal SEO nabízet i svým klientům. Kurz doporučuji, protože pan Řezníček přistupoval ke všem členům, a tedy i ke mě, osobně a snažil se, abychom se dozvěděli co nejvíce.

Adam Horsinka

SEO škola je zajímavý projekt, který mi ukázal jak to celé funguje z druhé strany. Můžu tak dohlédnout na průběh SEO prací na našem eshopu. Doporučuji stránku www.seoškola.cz všem, kteří  chtějí dělat optimalizaci pro vyhledávače. Informace jsou velice podrobné a jednoduše předneseny s množstvím ukázek a možnosti individuálního postupu.

Martin Lasevič

Naučte se i vy, jak dělat internetový marketing