Proč je tu Vzdělání od Včeliště.cz

Práce je stále hodně a já jsem se na konci roku 2011 dostal do fáze, kdy jsem už nestíhal pomoci s internetovým marketingem tolika lidem, kolik mě o to žádalo. Nechtěl jsem příliš rozšiřovat náš tým, který se stará o marketing našich klientů ze Včeliště.cz, a tehdy mě napadlo založit projekt SEOŠkola.cz, kde bych mohl zájemce naučit, jak dělat efektivní a dlouhodobou optimalizaci pro vyhledávače.

První trénink a pozitivní ohlasy jeho členů mě utvrdily v tom, že online školení jsou budoucnost vzdělávání. Proto jsem trénink vylepšoval a rozšiřoval. V roce 2015 jsem se rozhodl připravit další tréninky a vytvořil jsem tuto sekci Vzdělání na Včelišti, která zastřešuje všechny námi vytvořená online školení.

Online kurzy umožňují lidem zanořit se více do marketingu a lépe pochopit problematiku.

Interaktivní forma výuky s praktickými ukázkami, pracovními listy, úkoly a konkrétními návody, spolu s možností studovat kdykoliv, odkudkoliv, mít k dispozici neomezené konzultace s odborníky a lekce si neomezeně pouštět dokola, mě už od začátku fascinovala, stejně jako vás, kteří jste se do tréninků už přihlásili.

Za historii mé online výuky se mi podařilo vybudovat největší online školení na téma optimalizace pro vyhledávače v ČR a velký zájem neopadá ani u nových tréninků vytvořených poslední dobou.

Sekce Vzdělání je tu především pro vás. Využijte příležitosti naučit se to, co jiným trvalo mnoho let, omylů, ztraceného času a peněz. Zlepšete své schopnosti v online marketingu. Začít studovat můžete ještě dnes.

Naučíme vás internetový marketing

Online tréninky na Včeliště.cz jsou určeny vám všem, kteří podnikáte na internetu, vedete internetové projekty, nebo pracujete jako marketingoví odborníci či manažeři.

Naučíte se v nich, jak dělat internetový marketing chytře na základě praktických rad od odborníků z oboru, aby se vám vyplatil. Naučit se můžete, jak začít s internetovým marketingem, jak uspět na poli optimalizace pro vyhledávače, obsahového a e-mail marketingu. Připravené pro vás jsou i tréninky o dalších online dovednostech, které potřebujete umět, abyste sklidili úspěch na internetu.

Znát principy a postup, jak marketing na internetu dělat, je důležitý nejen pro ty, kteří ho mají u jakéhokoliv online projektu na starosti, ale i pro všechny, kteří mají zodpovědnost za úspěch firmy na internetu.

nataceni-treninkuBez základních znalostí nemůžete efektivně řídit ostatní, které platíte, aby dělali marketing pro vás. Vzdělání na Včelišti vám pomůže vyvarovat se strategických chyb a pochopit důležité principy u různých forem internetového marketingu.

Využijte internetový markeitng naplno pro vaše stránky.

Začít studovat